משפצים? 

15 שנות ניסיון ומקצועיות!

קל שיפוצים וגמר -  מתחייבים לעמידה בזמנים, לעבודה מדויקת ומקצועית.

הכירו את קל שיפוצים

קל שיפוצים בבעלות משה קל קיימת 15 שנים בתחום דירות יוקרה. אנו נותנים עדיפות לתשומת לב לפרטים, המשתרעת מעבר לגבולות המקובלים.

המחויבות שלנו לסטנדרטים גבוהים במיוחד של שירות מייחדת אותנו. בשנים האחרונות סיימנו שיפוצים בהצלחה למעלה מ-90 פרויקטים מוצלחים. הפרויקטים שלנו בולטים בזכות האיכות הגבוהה, הקפדה על העסקת עובדים מיומנים.

מתחייבים לחברות נירלט וטמבור בלבד!

שיפוץ כללי

עבודות צבע איכותיות, ריצוף, סיוד קירות גבס ועוד מבטיחים גימור מעולה. שימוש בחומרים מהשורה הראשונה ובאומנות מיומנת לתוצאות ללא דופי.

חידוש משקופים

החייאה וצבע את החלונות והזכוכית שלך עם הטכניקות החדשניות שלנו. שפר את האסתטיקה ואריכות החיים באמצעות ליטוש מקצועי.

  

בנית שלד

בניית וילות תוך הקפדה על המסגרת המבנית. שימוש בחומרים איכותיים ובטכניקות בנייה מדויקות. כל וילה שאני בונה משקפת מחויבות למצוינות, הבטחת עמידות ושלמות אדריכלית. מהיסוד ועד הגימור, העבודה שלי מגלמת שילוב של אומנות ופונקציונליות, וכתוצאה מכך בתים העומדים כעדות לבנייה איכותית .

שיפוץ אמבטיה

 שיפוץ חדרי אמבטיה באיכות יוצאת דופן. אנו נותנים עדיפות לדיוק ותשומת לב לפרטים, ומבטיחים טרנספורמציה מושלמת. מאביזרי פרימיום ועד לעבודת אריחים קפדנית, אנו מבטיחים גימור מעודן ועמיד המעלה את האסתטיקה והפונקציונליות של חדר האמבטיה שלך. סמכו עלינו שנספק מצוינות בכל היבט של פרויקט שיפוץ חדר האמבטיה שלכם.

פרגולות ורצפות עץ

 בניית פרגולות ורצפות דק, משקפת מקצועיות  בעבודת יד קפדנית, אנו מבטיחים את השלמות המבנית של פרגולות ואת הדיוק של התקנות הדק.  מעיצובים מורכבים ועד יסודות יציבים, המחויבות שלנו למצוינות  בכל היבט של העבודה שלנו. סמכו עלינו על מיומנות ללא תחרות ותשומת לב לפרטים ביצירת פרגולות ורצפות דק יפהפיות ופונקציונליות המשפרים את חווית המגורים שלכם בחוץ.

לפרטים, וייעוץ  

טלפון

וואטסאפ